Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijd programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 8:30 Baarn sv JO13-1 Waterwijk JO13-4
1 okt 8:30 Victoria JO12-1 Waterwijk JO12-1
1 okt 8:30 DTA Fortius asv JO10-1 Waterwijk JO10-1
1 okt 8:30 Spakenburg JO10-1 Waterwijk JO10-2
1 okt 8:30 AS'80 JO9-3 Waterwijk JO9-4
1 okt 8:30 SDO JO8-1 Waterwijk JO8-3
1 okt 9:00 NVC JO13-2 Waterwijk JO13-7
1 okt 9:00 Waterwijk JO13-8 Buitenboys sc. JO13-6
1 okt 9:00 Waterwijk JO12-2 AS'80 JO12-3
1 okt 9:00 Waterwijk JO11-2 Diemen sv. JO11-1
1 okt 9:00 Waterwijk JO11-5 Almere FC JO11-4
1 okt 9:00 Waterwijk JO10-5 BFC JO10-3
1 okt 9:00 Waterwijk JO10-6 SDO JO10-3
1 okt 9:00 AFC Ajax JO9-1 Waterwijk JO9-1
1 okt 9:00 Waterwijk JO9-6 Sporting Almere JO9-1
1 okt 9:00 Waterwijk JO8-1 Meern De JO8-1
1 okt 9:00 Waterwijk JO8-4 BFC JO8-4
1 okt 9:00 Waterwijk JO8-6 Almere FC JO8-2
1 okt 9:00 Waterwijk JO8-7 BVV '31 JO8-3
1 okt 9:00 Graveland 's MO13-1 Waterwijk MO13-1
1 okt 9:00 Waterwijk MO13-2 Muiden MO13-1 (9-tal)
1 okt 9:30 Altius JO11-1 Waterwijk JO11-3
1 okt 9:30 Altius JO11-3 Waterwijk JO11-6
1 okt 9:30 Baarn sv JO10-2 Waterwijk JO10-4
1 okt 9:35 AS'80 JO8-6 Waterwijk JO8-5
1 okt 9:40 AS'80 JO10-3 Waterwijk JO10-3
1 okt 10:15 GeuzenMiddenmeer MO15-2 Waterwijk MO15-2
1 okt 10:15 Almere FC MO10-1 Waterwijk MO10-1
1 okt 10:30 Waterwijk JO15-1 DVS'33 Ermelo JO15-1
1 okt 10:30 Waterwijk JO14-1 IJsselmeervogels JO14-1
1 okt 10:30 Waterwijk JO13-1 Unicum JO13-1
1 okt 10:30 Waterwijk JO11-1 Jonathan JO11-1
1 okt 10:30 Waterwijk JO11-7 Loosdrecht JO11-1
1 okt 10:30 Waterwijk JO10-8 Forza Almere JO10-1
1 okt 10:30 Waterwijk JO9-5 AS'80 JO9-5
1 okt 10:30 Waterwijk JO9-7 Forza Almere JO9-1
1 okt 10:30 Waterwijk JO9-8 FC Weesp JO9-6JM
1 okt 10:30 Waterwijk JO8-2 BVV '31 JO8-1
1 okt 10:30 Waterwijk MO9-1 SVO HZM'22 MO9-1
1 okt 10:45 Zuidoost United JO13-2 Waterwijk JO13-3
1 okt 11:00 Buitenboys sc. JO9-3 Waterwijk JO9-3
1 okt 11:15 AS'80 JO13-11 Waterwijk JO13-6
1 okt 11:20 Waterwijk JO13-5 Almere FC JO13-2
1 okt 12:00 VVZ '49 2 Waterwijk 2
1 okt 12:30 FC Emmen JO16-1 Waterwijk JO16-1
1 okt 12:30 Waterwijk JO13-2 Buitenboys sc JO13-2JM
1 okt 12:30 Waterwijk O23-1 Jonathan O23-1
1 okt 12:45 AS'80 JO10-14 Waterwijk JO10-7
1 okt 13:15 Buitenboys sc. JO12-3 Waterwijk JO12-3
1 okt 13:30 AFC IJburg MO15-2 Waterwijk MO15-1
1 okt 13:45 BFC JO17-3 Waterwijk JO17-3
1 okt 14:00 FC Weesp 3 Waterwijk 4
1 okt 14:00 Hoogland MO17-2 Waterwijk MO17-2
1 okt 14:15 Houten JO17-1 Waterwijk JO17-1
1 okt 14:30 Waterwijk 5 Nederhorst vv 5
1 okt 14:30 Waterwijk JO19-1 Robinhood s.v. JO19-1
1 okt 14:30 FC Amsterdam JO18-1 Waterwijk JO18-1
1 okt 14:30 AS'80 JO11-5 Waterwijk JO11-4
1 okt 14:30 Waterwijk MO17-1 Hoogland MO17-1
1 okt 14:30 Waterwijk VR1 DVVA csv. VR2
1 okt 15:30 Hoogland MO20-1 Waterwijk MO20-1
1 okt 15:30 BFC MO17-2 Waterwijk MO17-3
1 okt 16:30 Waterwijk JO17-2 Laren 99 sv JO17-1
1 okt 16:30 Waterwijk O23-2 Eemnes O23-1
1 okt 16:45 BFC JO15-3 Waterwijk JO15-2
1 okt 17:00 Graveland 's 4 Waterwijk 3
2 okt 9:00 AFC JO14-1 (zon) Waterwijk JO14-2 (zon)
2 okt 9:00 AS'80 JO14-3 (zon) Waterwijk JO14-3 (zon)
2 okt 9:30 Buitenboys sc. JO15-2 (zon) Waterwijk JO15-2 (zon)
2 okt 11:00 Waterwijk 5 (zon) APWC 2 (zon)
2 okt 11:00 Hooglanderveen 5 (zon) Waterwijk 6 (zon)
2 okt 11:00 Waterwijk 8 (zon) FIT avv 10 (zon)
2 okt 11:00 Waterwijk JO16-1 (zon) Buitenboys sc. JO16-2 (zon)
2 okt 11:00 Waterwijk JO15-1 (zon) AFC JO15-1 (zon)
2 okt 11:00 Waterwijk JO14-1 (zon) Diemen sv. JO14-1 (zon)
2 okt 11:15 GeuzenMiddenmeer JO16-1 (zon) Waterwijk JO16-2 (zon)
2 okt 12:00 BFC 2 (zon) Waterwijk 4 (zon)
2 okt 12:25 Waterwijk JO16-3 (zon) AFC IJburg JO16-3 (zon)
2 okt 12:45 Waterwijk JO19-1 (zon) GeuzenMiddenmeer JO19-1 (zon)
2 okt 14:00 Waterwijk 2 (zon) Zeeburgia avv 2 (zon)
2 okt 14:30 Waterwijk 7 (zon) TABA afc 5 (zon)
2 okt 14:30 CTO '70 vv 4 (zon) Waterwijk 9 (zon)
2 okt 14:30 Waterwijk JO18-1 (zon) Koninklijke HFC JO18-1 (zon)
4 okt 20:00 Sporting Almere 2 (zon) Waterwijk 9 (zon)
6 okt 16:30 Victoria JO11-1 Waterwijk JO11-1
7 okt 20:00 Buitenboys sc. 45+1 Waterwijk 45+1
7 okt 20:00 Waterwijk VR30+3 TOS-Actief VR30+1
7 okt 20:30 Waterwijk 45+1 Huizen 45+1
7 okt 20:30 SVO HZM'22 VR30+2 Waterwijk VR30+2
7 okt 20:30 WV-HEDW VR30+1 Waterwijk VR30+3
7 okt 21:00 NVC 45+1 Waterwijk 45+1
7 okt 21:00 Waterwijk VR30+2 Almere FC VR30+1
7 okt 21:00 Waterwijk VR30+3 Diemen sv. VR30+1
7 okt 21:30 Sporting Almere VR30+1 Waterwijk VR30+2
7 okt 22:00 Waterwijk VR30+2 NVC VR30+1
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!