Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijd programma

DAG DATUM TIJD TEAM ACTIVITEIT TEGENSTANDER VELD
DINSDAG 28-sep 19.15 JO17-1zat wedstrijd PVCV 2
             
Datum Tijd Thuis Uit Info
22 sep 18:30 Waterwijk JO13-6 Buitenboys JO13-5M
22 sep 18:30 Waterwijk MO13-1 Loosdrecht MO13-2
24 sep 20:00 FC Weesp 35+2 Waterwijk 35+1
24 sep 20:00 BZC'13 45+1 Waterwijk 45+1
24 sep 20:00 Waterwijk VR30+2 Almere FC VR30+1
24 sep 20:30 Hertha 45+1 Waterwijk 45+1
24 sep 20:30 Buitenboys sc. 35+1 Waterwijk 35+1
24 sep 20:30 Huizen VR30+1 Waterwijk VR30+3
24 sep 21:00 Waterwijk 35+1 Diemen sv. 35+1
24 sep 21:00 Waterwijk 45+1 Breukelen FC 45+1
24 sep 21:00 Diemen sv. VR30+1 Waterwijk VR30+2
24 sep 21:00 Waterwijk VR30+3 Eemnes VR30+1
24 sep 21:30 Waterwijk VR30+2 Sporting Almere VR30+1
24 sep 22:00 Zuidvogels HSV De VR30+2 Waterwijk VR30+2
24 sep 22:00 NVC VR30+1 Waterwijk VR30+3
24 sep 22:30 Waterwijk VR30+3 Zuidvogels HSV De VR30+1
25 sep 8:30 BFC MO11-1 Waterwijk JO11-5
25 sep 8:30 TOS-Actief JO10-3 Waterwijk JO10-7
25 sep 8:30 Brederodes JO9-1 Waterwijk JO9-1
25 sep 8:30 Zeeburgia avv JO9-1 Waterwijk JO9-2
25 sep 8:30 Huizen JO9-3 Waterwijk JO9-4
25 sep 8:30 DOB JO9-1 Waterwijk JO9-7
25 sep 9:00 Buitenboys sc. JO14-3 Waterwijk JO14-2
25 sep 9:00 Waterwijk JO13-7 Buitenboys sc. JO13-6
25 sep 9:00 Waterwijk JO12-1 AFC JO12-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO12-3 Diemen sv. JO12-3
25 sep 9:00 AS'80 JO12-1 Waterwijk JO12-4
25 sep 9:00 Waterwijk JO12-5 Sporting Almere JO12-3
25 sep 9:00 AFC IJburg JO11-1 Waterwijk JO11-2
25 sep 9:00 Waterwijk JO11-3 Sporting Almere JO11-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO11-4 SDO JO11-3
25 sep 9:00 Waterwijk JO10-3 Sporting Almere JO10-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO10-6 Muiden sc. JO10-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO9-3 AS'80 JO9-3
25 sep 9:00 Waterwijk JO9-6 Almere FC MO9-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO9-8 BFC JO9-7
25 sep 9:00 Waterwijk JO8-1 Hoofddorp s.v. JO8-1
25 sep 9:00 Zuidvogels HSV De JO8-2 Waterwijk JO8-4
25 sep 9:00 Waterwijk MO11-1 AS'80 MO11-2
25 sep 9:20 BFC MO10-1 Waterwijk JO10-5
25 sep 9:30 DOB JO12-1 Waterwijk JO12-6
25 sep 10:00 Sporting Almere JO10-2 Waterwijk JO10-8
25 sep 10:00 Waterwijk JO8-3 BVV '31 JO8-1
25 sep 10:15 NVC JO10-2 Waterwijk JO10-9
25 sep 10:30 DZC '68 JO15-1JM Waterwijk JO15-1
25 sep 10:30 Waterwijk JO14-1 Dijk De asv JO14-1
25 sep 10:30 Waterwijk JO13-1 AS'80 JO13-1
25 sep 10:30 Waterwijk JO11-1 Abcoude fc JO11-1
25 sep 10:30 Waterwijk JO10-4 AS'80 JO10-5
25 sep 10:30 Waterwijk JO8-2 Zeeburgia avv JO8-2
25 sep 10:30 Waterwijk MO15-1 DESTO MO15-2
25 sep 10:30 Waterwijk MO13-1 Abcoude fc MO13-2
25 sep 10:30 Waterwijk MO10-1 AFC IJburg MO10-1
25 sep 11:00 ASV Arsenal 3 Waterwijk 2
25 sep 11:00 NVC JO17-2 Waterwijk JO17-2
25 sep 11:00 Waterwijk JO8-5 NVC JO8-2
25 sep 11:30 Almere FC JO8-2 Waterwijk JO8-6
25 sep 11:30 Forza Almere JO8-2 Waterwijk JO8-7
25 sep 11:30 Wasmeer MO15-1 Waterwijk MO15-2
25 sep 12:00 Jonathan JO19-1 Waterwijk JO19-1
25 sep 12:00 DWS afc JO17-1 Waterwijk JO17-1
25 sep 12:00 AFC IJburg JO13-2 Waterwijk JO13-3
25 sep 12:30 Waterwijk JO18-1 Zeeburgia avv JO18-1
25 sep 12:30 Waterwijk JO16-1 Dijk De asv JO16-1
25 sep 12:30 Waterwijk JO13-2 Dijk De asv JO13-1
25 sep 12:30 FC Weesp JO13-1 Waterwijk JO13-4
25 sep 12:30 AS'80 JO10-1 Waterwijk JO10-1
25 sep 12:30 Waterwijk O23-1 Purmersteijn O23-1
25 sep 12:30 Waterwijk VR1 Real Sranang sv. VR1
25 sep 13:15 AS'80 JO13-7 Waterwijk JO13-5
25 sep 13:45 Waterwijk MO15-3 SDW MO15-2
25 sep 14:00 FC Weesp JO16-1 Waterwijk JO16-2
25 sep 14:00 TOS-Actief VR2 Waterwijk VR2
25 sep 14:05 Waterwijk MO17-1 AFC IJburg MO17-2
25 sep 14:30 Waterwijk 5 Cobu Boys 10
25 sep 14:30 Waterwijk MO19-2 Buitenboys sc. MO19-1
25 sep 14:45 ADO '20 MO19-2 Waterwijk MO19-1
25 sep 17:00 DVVA csv. 13 Waterwijk 6
25 sep 17:00 Waterwijk JO16-3 Wasmeer JO16-1
26 sep 9:30 Waterwijk JO15-3 (zon) AFC IJburg JO15-4 (zon)
26 sep 9:30 Waterwijk JO14-1 (zon) SDZ JO14-2 (zon)
26 sep 10:30 Muiden sc. 2 (zon) Waterwijk 4 (zon)
26 sep 11:00 Olympia '25 4 (zon) Waterwijk 7 (zon)
26 sep 11:00 Waterwijk JO17-2 (zon) Hoofddorp s.v. JO17-2 (zon)
26 sep 11:00 Waterwijk JO15-1 (zon) Meer De sv. JO15-1 (zon)
26 sep 11:00 AS'80 JO15-5 (zon) Waterwijk JO15-2 (zon)
26 sep 11:30 Waterwijk 2 (zon) Buitenboys sc. 3 (zon)
26 sep 11:30 Waterwijk JO19-1 (zon) DSS JO19-1 (zon)
26 sep 12:00 RKDES JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-3 (zon)
26 sep 12:00 TOS-Actief JO14-1 (zon) Waterwijk JO14-2 (zon)
26 sep 12:00 ASC De Volewijckers O23-1 (zon) Waterwijk O23-1 (zon)
26 sep 12:15 TABA afc JO19-2 (zon) Waterwijk JO19-5 (zon)
26 sep 12:45 Waterwijk 3 (zon) NVC 3 (zon)
26 sep 14:00 Waterwijk 1 (zon) VVU Ardahanspor 1 (zon)
26 sep 14:00 Buitenboys sc. 10 (zon) Waterwijk 5
26 sep 14:00 Waterwijk JO19-4 (zon) Diemen sv. JO19-2 (zon)
26 sep 14:30 Waterwijk 8 (zon) Ouderkerk sv. 8 (zon)
26 sep 14:30 Waterwijk JO17-1 (zon) Diemen sv. JO17-2 (zon)
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!