Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijd programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
27 nov 9:15 Swift JO16-1 (zon) Waterwijk JO16-2 (zon)
27 nov 9:15 WV-HEDW JO16-1 (zon) Waterwijk JO16-3 (zon)
27 nov 10:40 SDZ JO14-2 (zon) Waterwijk JO14-3 (zon)
27 nov 11:00 Waterwijk 5 (zon) Allen Weerbaar 4 (zon)
27 nov 11:00 Waterwijk 9 (zon) ASV Arsenal 11 (zon)
27 nov 11:00 OSV JO19-3 (zon) Waterwijk JO19-2 (zon)
27 nov 11:00 Hoofddorp s.v. JO18-1 (zon) Waterwijk JO18-1 (zon)
27 nov 11:00 Waterwijk JO16-1 (zon) Buitenboys sc. JO16-2 (zon)
27 nov 11:00 Waterwijk JO14-1 (zon) Buitenveldert sc. JO14-1 (zon)
27 nov 11:30 Buitenveldert sc. 6 (zon) Waterwijk 7 (zon)
27 nov 11:30 VVS 46 JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-1 (zon)
27 nov 11:30 GeuzenMiddenmeer JO15-2 (zon) Waterwijk JO15-2 (zon)
27 nov 11:30 WV-HEDW JO14-1 (zon) Waterwijk JO14-2 (zon)
27 nov 12:00 WV-HEDW 4 (zon) Waterwijk 2 (zon)
27 nov 12:00 FC Amsterdam JO15-1 (zon) Waterwijk JO15-1 (zon)
27 nov 13:00 Allen Weerbaar 3 (zon) Waterwijk 6 (zon)
27 nov 13:30 Buitenboys sc. 8 (zon) Waterwijk 8 (zon)
27 nov 13:45 Buitenveldert sc. 8 (zon) Waterwijk 10 (zon)
27 nov 14:00 Forza Almere 2 (zon) Waterwijk 3 (zon)
29 nov 18:30 RODA '23 Rksv JO13-6 Waterwijk JO13-8
30 nov 20:15 Almere FC MO17-1 Waterwijk MO17-1
2 dec 20:30 NVC VR30+1 Waterwijk VR30+2
2 dec 21:00 Waterwijk VR30+2 Almere FC VR30+1
2 dec 21:30 Sporting Almere VR30+1 Waterwijk VR30+2
2 dec 22:00 Waterwijk VR30+2 SVO HZM'22 VR30+2
3 dec 8:30 AS'80 JO13-3 Waterwijk JO13-3
3 dec 8:30 TOV JO11-1 Waterwijk JO11-8
3 dec 8:30 AS'80 MO9-1 Waterwijk JO9-8
3 dec 8:30 DTA Fortius asv JO8-1 Waterwijk JO8-1
3 dec 8:45 Victoria JO13-2 Waterwijk JO13-4
3 dec 8:45 UVV JO10-1 Waterwijk JO10-2
3 dec 8:45 Buitenboys sc. MO17-1 Waterwijk MO17-2
3 dec 9:00 Almere FC JO13-3 Waterwijk JO13-6
3 dec 9:00 Waterwijk JO13-8 ASV Arsenal JO13-3
3 dec 9:00 Waterwijk JO12-3 BFC MO12-1
3 dec 9:00 Hooglanderveen JO11-2 Waterwijk JO11-3
3 dec 9:00 Waterwijk JO11-4 Muiden sc. JO11-1
3 dec 9:00 Waterwijk JO11-5 Waterwijk JO11-6
3 dec 9:00 Waterwijk JO10-4 Buitenboys sc. JO10-4
3 dec 9:00 Waterwijk JO10-5 AFC IJburg JO10-3
3 dec 9:00 Waterwijk JO10-6 Buitenboys sc. JO10-6
3 dec 9:00 Waterwijk JO9-2 Houten JO9-1
3 dec 9:00 Waterwijk JO8-3 FC Weesp JO8-2
3 dec 9:00 Waterwijk JO8-4 Almere FC JO8-1
3 dec 9:00 Waterwijk JO8-6 Zuidvogels HSV De JO8-4
3 dec 9:00 Forza Almere JO8-1 Waterwijk JO8-7
3 dec 9:00 Waterwijk MO13-2 Eemnes MO13-1
3 dec 9:00 DRC JO10-1 Waterwijk MO10-1
3 dec 9:25 BFC JO9-1 Waterwijk JO9-1
3 dec 9:30 AFC JO12-1 Waterwijk JO12-1
3 dec 10:00 DESTO JO19-1 Waterwijk JO19-1
3 dec 10:00 Laren 99 sv JO17-1 Waterwijk JO17-2
3 dec 10:00 Hoogland JO14-1 Waterwijk JO14-1
3 dec 10:00 Hollandia JO13-1 Waterwijk JO13-1
3 dec 10:00 AS'80 JO10-14 Waterwijk JO10-8
3 dec 10:00 Almere FC MO9-1 Waterwijk MO9-1
3 dec 10:30 Waterwijk JO15-1 Be Quick 1887 JO15-1
3 dec 10:30 Waterwijk JO13-5 Eemdijk JO13-1
3 dec 10:30 Waterwijk JO12-2 Huizen JO12-3
3 dec 10:30 Waterwijk JO11-1 Hooglanderveen JO11-1
3 dec 10:30 Waterwijk JO11-7 BVV '31 JO11-2
3 dec 10:30 Waterwijk JO10-1 BFC JO10-1
3 dec 10:30 Waterwijk JO9-3 FC Weesp JO9-1
3 dec 10:30 Waterwijk JO9-4 Abcoude fc JO9-3
3 dec 10:30 Waterwijk JO9-7 Diemen sv. JO9-3
3 dec 10:30 Waterwijk JO8-2 Swift JO8-1
3 dec 10:40 AFC IJburg JO10-6 Waterwijk JO10-7
3 dec 10:45 AS'80 JO9-7 Waterwijk JO9-6
3 dec 11:00 Laren 99 JO10-1JM Waterwijk JO10-3
3 dec 11:00 Abcoude fc MO15-1 Waterwijk MO15-1
3 dec 11:00 Almere FC MO15-2 Waterwijk MO15-2
3 dec 11:15 Laren 99 sv JO13-4 Waterwijk JO13-7
3 dec 11:15 Sporting Almere JO8-1 Waterwijk JO8-5
3 dec 11:15 Baarn sv O23-1 Waterwijk O23-2
3 dec 11:30 Buitenboys sc. JO11-1 Waterwijk JO11-2
3 dec 12:00 Fortuna Wormerveer sv JO17-1 Waterwijk JO17-1
3 dec 12:00 DCG Rksv JO16-1 Waterwijk JO16-1
3 dec 12:00 AS'80 MO13-3 Waterwijk MO13-1
3 dec 12:30 Waterwijk 2 EDO (U) 3
3 dec 12:30 Waterwijk JO18-1 DTA Fortius O18
3 dec 12:30 Waterwijk JO17-3 RKAVIC JO17-2
3 dec 12:30 Waterwijk JO15-2 De Wherevogels JO15-1
3 dec 12:30 Waterwijk JO13-2 AS'80 JO13-2
3 dec 13:00 Almere FC 6 Waterwijk 5
3 dec 14:15 BFC O23-1 Waterwijk O23-1
3 dec 14:30 Maarssen 1 Waterwijk 1
3 dec 14:30 Waterwijk 3 BVV '31 4
3 dec 14:30 Waterwijk 4 NVC 3
3 dec 14:30 Waterwijk MO20-1 Soest SO MO20-1
3 dec 14:30 Waterwijk MO17-1 Wasmeer MO17-1
3 dec 14:30 Waterwijk MO17-3 CJVV MO17-2
3 dec 14:30 SVO HZM'22 VR1 Waterwijk VR1
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!