Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijd programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 okt 20:00 Waterwijk 45+1 Hertha 45+1
29 okt 20:30 Breukelen FC 45+1 Waterwijk 45+1
29 okt 20:30 Diemen sv. VR30+1 Waterwijk VR30+2
29 okt 20:30 Zuidvogels HSV De VR30+1 Waterwijk VR30+3
29 okt 21:00 BZC'13 45+1 Waterwijk 45+1
29 okt 21:00 Waterwijk VR30+2 Zuidvogels HSV De VR30+2
29 okt 21:00 Waterwijk VR30+3 NVC VR30+1
29 okt 21:30 Eemnes VR30+1 Waterwijk VR30+3
29 okt 22:00 Almere FC VR30+1 Waterwijk VR30+2
29 okt 22:00 Waterwijk VR30+3 Huizen VR30+1
29 okt 22:30 Waterwijk VR30+2 Sporting Almere VR30+1
30 okt 8:30 Zeeburgia avv JO13-3 Waterwijk JO13-2
30 okt 8:30 Dijk De asv JO11-3 Waterwijk JO11-4
30 okt 8:30 Zuidoost United JO8-1 Waterwijk JO8-5
30 okt 8:45 Abcoude fc JO12-3 Waterwijk JO12-4
30 okt 8:45 Buitenboys sc. JO12-6 Waterwijk JO12-6
30 okt 9:00 Waterwijk JO13-3 Zeeburgia avv JO13-4
30 okt 9:00 Waterwijk JO12-1 Valleivogels JO12-1
30 okt 9:00 Waterwijk JO12-3 Sporting Almere JO12-3
30 okt 9:00 Waterwijk JO11-2 FC Amsterdam JO11-1
30 okt 9:00 Waterwijk JO11-3 Almere FC JO11-2
30 okt 9:00 Waterwijk JO10-2 WV-HEDW JO10-2
30 okt 9:00 Waterwijk JO10-3 FC Weesp JO10-2
30 okt 9:00 Waterwijk JO10-7 Huizen JO10-4
30 okt 9:00 Almere FC JO10-6 Waterwijk JO10-9
30 okt 9:00 Waterwijk JO9-2 AFC Quick 1890 JO9-1
30 okt 9:00 Waterwijk JO9-5 Forza Almere JO9-1
30 okt 9:00 Almere FC JO9-3 Waterwijk JO9-6
30 okt 9:00 Waterwijk JO9-7 Almere FC MO9-1
30 okt 9:00 Waterwijk JO9-8 AS'80 JO9-11
30 okt 9:00 Waterwijk JO8-1 Meern De JO8-1
30 okt 9:00 DRC JO8-1 Waterwijk JO8-4
30 okt 9:30 Victoria JO9-1 Waterwijk JO9-1
30 okt 9:30 BFC JO9-4 Waterwijk JO9-4
30 okt 9:35 AFC IJburg JO8-1 Waterwijk JO8-2
30 okt 9:45 WV-HEDW JO16-1 Waterwijk JO16-1
30 okt 10:00 AS'80 JO11-1 Waterwijk JO11-1
30 okt 10:00 Waterwijk JO10-4 Zuidoost United JO10-1
30 okt 10:00 Waterwijk JO10-5 BFC MO10-1
30 okt 10:00 WV-HEDW JO10-6 Waterwijk JO10-8
30 okt 10:00 Waterwijk JO8-3 AS'80 JO8-3
30 okt 10:30 Waterwijk JO14-1 IJsselmeervogels JO14-1
30 okt 10:30 Muiderberg sc. JO14-1 Waterwijk JO14-2
30 okt 10:30 Waterwijk JO13-1 Buitenveldert sc. JO13-1
30 okt 10:30 Waterwijk JO12-2 AFC IJburg JO12-2
30 okt 10:30 Waterwijk JO11-5 Huizen JO11-4
30 okt 10:30 Waterwijk MO15-1 AFC IJburg MO15-2
30 okt 10:30 Waterwijk MO13-1 Diemen sv. MO13-2
30 okt 10:50 Waterwijk MO11-2 Amstelveen/Heemraad MO11-2
30 okt 11:00 Forza Almere JO10-1 Waterwijk JO10-6
30 okt 11:00 Waterwijk JO8-6 Sporting Almere JO8-1
30 okt 11:00 Waterwijk JO8-7 AMVJ JO8-3
30 okt 11:15 DOVO JO15-1 Waterwijk JO15-1
30 okt 11:30 Eemdijk 2 Waterwijk 2
30 okt 11:30 Montfoort S.V.'19 JO19-1 Waterwijk JO19-1
30 okt 11:30 AFC MO11-1 Waterwijk MO11-1
30 okt 11:45 Reiger Boys JO10-1 Waterwijk JO10-1
30 okt 12:00 AS'80 MO15-2 Waterwijk MO15-2
30 okt 12:00 AFC IJburg JO10-9 Waterwijk MO10-1
30 okt 12:30 Drachtster Boys JO17-1 Waterwijk JO17-1
30 okt 12:30 Waterwijk JO13-5 SDO JO13-2
30 okt 12:30 Waterwijk MO17-1 Buitenboys sc. MO17-1
30 okt 12:30 Waterwijk MO15-3 Swift MO15-1
30 okt 12:30 Waterwijk O23-1 EDO hfc O23-1
30 okt 12:30 Waterwijk VR1 GeuzenMiddenmeer VR1
30 okt 13:00 AS'80 JO12-1 Waterwijk JO12-5
30 okt 13:00 Purmerend MO19-1 Waterwijk MO19-1
30 okt 14:30 Waterwijk 3 DOB 2
30 okt 14:30 Waterwijk 4 Eemdijk 11
30 okt 14:30 Waterwijk 5 Eemdijk 10
30 okt 14:30 Waterwijk MO19-2 CSW MO19-1
30 okt 15:00 Waterwijk 1 Marken sv. 1
30 okt 16:00 DVVA csv. VR4 Waterwijk VR2
30 okt 16:35 BFC JO16-3 Waterwijk JO16-2
30 okt 16:45 AS'80 JO13-7 Waterwijk JO13-6
30 okt 17:00 Hollandia JO18-1 Waterwijk JO18-1
30 okt 17:00 Waterwijk JO17-2 Hercules Zaandam sc JO17-1
30 okt 17:00 Waterwijk JO16-3 BFC JO16-2
31 okt 9:00 ST Pancratius/Badhoevedorp JO14-3 (zon) Waterwijk JO14-2 (zon)
31 okt 9:30 Waterwijk JO15-3 (zon) TABA afc JO15-2 (zon)
31 okt 9:30 Waterwijk JO14-1 (zon) Koninklijke HFC JO14-1 (zon)
31 okt 11:00 Waterwijk JO19-2 (zon) Koninklijke HFC JO19-1 (zon)
31 okt 11:00 WV-HEDW JO19-5 (zon) Waterwijk JO19-5 (zon)
31 okt 11:00 Waterwijk JO17-2 (zon) AFC JO17-2 (zon)
31 okt 11:00 Waterwijk JO15-1 (zon) Ouderkerk sv. JO15-1 (zon)
31 okt 11:00 OSV JO15-1 (zon) Waterwijk JO15-2 (zon)
31 okt 11:30 Waterwijk 2 (zon) Zeeburgia avv 7 (zon)
31 okt 11:30 Baarn sv 2 (zon) Waterwijk 5 (zon)
31 okt 11:30 Meer De sv. JO19-2 (zon) Waterwijk JO19-3 (zon)
31 okt 11:45 Alliance '22 sv. JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-1 (zon)
31 okt 12:45 Waterwijk 3 (zon) BVV '31 2 (zon)
31 okt 12:45 Waterwijk 4 (zon) Muiderberg sc. 2 (zon)
31 okt 12:45 Waterwijk 6 (zon) Abcoude fc 7 (zon)
31 okt 12:45 Waterwijk O23-1 (zon) Hooglanderveen O23-1 (zon)
31 okt 13:30 AFC IJburg JO17-2 (zon) Waterwijk JO17-1 (zon)
31 okt 14:00 Waterwijk 1 (zon) TABA afc 1 (zon)
31 okt 14:30 JOGA Fortius asv 5 (zon) Waterwijk 7 (zon)
31 okt 14:30 Waterwijk 8 (zon) WV-HEDW 14 (zon)
31 okt 14:30 Waterwijk JO19-4 (zon) Diemen sv. JO19-2 (zon)
5 nov 20:30 Waterwijk VR30+1 Hercules VR30+2
6 nov 8:30 BFC JO12-4 Waterwijk JO12-3
6 nov 8:30 AS'80 JO10-3 Waterwijk JO10-3
6 nov 9:00 Waterwijk JO13-6 JOS Watergraafsmeer JO13-1
6 nov 9:00 Almere FC JO12-2 Waterwijk JO12-2
6 nov 9:00 Waterwijk JO12-4 Zuidoost United JO12-1
6 nov 9:00 Waterwijk JO12-5 NVC JO12-1
6 nov 9:00 Waterwijk JO12-6 Swift MO12-1
6 nov 9:00 Dijk De asv JO10-1 Waterwijk JO10-2
6 nov 9:00 Gooi 't sc JO10-1JM Waterwijk JO10-5
6 nov 9:00 Waterwijk JO10-6 AS'80 JO10-5
6 nov 9:00 AS'80 JO10-6 Waterwijk JO10-7
6 nov 9:00 Waterwijk JO10-9 AS'80 JO10-10
6 nov 9:00 Waterwijk JO9-3 AS'80 JO9-3
6 nov 9:00 Waterwijk JO9-4 Buitenboys sc. JO9-4
6 nov 9:00 Waterwijk JO9-6 AS'80 JO9-8
6 nov 9:00 Waterwijk JO8-2 UVV JO8-1
6 nov 9:00 Waterwijk JO8-4 FC Weesp JO8-2
6 nov 9:00 Waterwijk MO11-1 Hooglanderveen MO11-1
6 nov 9:20 BFC JO10-2 Waterwijk JO10-4
6 nov 9:30 Laren 99 sv JO13-2 Waterwijk JO13-5
6 nov 9:30 Almere FC JO13-3 Waterwijk JO13-7
6 nov 9:30 IJsselmeervogels JO9-1 Waterwijk JO9-2
6 nov 9:30 SDO JO8-2 Waterwijk JO8-3
6 nov 10:00 Waterwijk JO10-8 Dijk De asv JO10-3
6 nov 10:00 AS'80 JO9-4 Waterwijk JO9-5
6 nov 10:00 AS'80 JO8-1 Waterwijk JO8-1
6 nov 10:00 Waterwijk MO10-1 Muiden sc. MO10-1
6 nov 10:15 Buitenboys sc. JO11-1 Waterwijk JO11-2
6 nov 10:30 JOGA Fortius asv JO14-1 Waterwijk JO14-1
6 nov 10:30 JOGA Fortius asv JO13-2 Waterwijk JO13-3
6 nov 10:30 Waterwijk JO13-4 Almere FC JO13-1
6 nov 10:30 Hooglanderveen JO12-1 Waterwijk JO12-1
6 nov 10:30 Waterwijk JO11-1 PVCV JO11-1
6 nov 10:30 Waterwijk JO10-1 BFC JO10-1
6 nov 10:30 Waterwijk JO9-1 Hoogland JO9-1
6 nov 10:30 Waterwijk MO15-2 Zuidvogels HSV De MO15-2
6 nov 10:45 Abcoude fc JO13-1 Waterwijk JO13-1
6 nov 10:45 Geel Wit '20 sv. MO11-2 Waterwijk MO11-2
6 nov 11:00 BFC JO11-3 Waterwijk JO11-3
6 nov 11:00 Waterwijk JO8-5 Muiderberg sc. JO8-3
6 nov 11:25 AS'80 JO9-11 Waterwijk JO9-7
6 nov 11:30 Wasmeer JO8-3 Waterwijk JO8-7
6 nov 11:30 Huizen MO15-2 Waterwijk MO15-1
6 nov 11:45 Almere FC MO9-1 Waterwijk JO9-8
6 nov 12:00 Volendam (rkav) JO17-2 Waterwijk JO17-2
6 nov 12:15 TOS-Actief MO15-2 Waterwijk MO15-3
6 nov 12:30 Waterwijk 2 Victoria 2
6 nov 12:30 Waterwijk JO18-1 SC Cambuur Leeuwarden JO18-1
6 nov 12:30 Waterwijk JO17-1 ARC JO17-1
6 nov 12:30 Waterwijk JO16-1 Victoria JO16-1
6 nov 12:30 Spakenburg JO16-1 Waterwijk JO16-3
6 nov 12:30 Waterwijk JO15-1 Quick '20 JO15-1
6 nov 12:30 FC Weesp MO13-1 Waterwijk MO13-1
6 nov 12:45 AS'80 JO8-8 Waterwijk JO8-6
6 nov 13:00 Buitenboys sc. MO19-1 Waterwijk MO19-2
6 nov 13:30 Sporting Almere JO11-3 Waterwijk JO11-5
6 nov 14:30 DVVA csv. 1 Waterwijk 1
6 nov 14:30 Argon 13 Waterwijk 3
6 nov 14:30 Loosdrecht 5 Waterwijk 4
6 nov 14:30 Waterwijk 6 Buitenveldert sc. 5
6 nov 14:30 Waterwijk MO19-1 Buitenveldert sc. MO19-1
6 nov 14:30 Waterwijk VR2 TOV VR1
6 nov 14:45 Purmerend VR1 Waterwijk VR1
6 nov 15:00 Waterwijk JO19-1 Nieuwland ASC JO19-1
6 nov 15:00 Purmersteijn O23-1 Waterwijk O23-1
6 nov 16:30 Graveland 's 5 Waterwijk 5
6 nov 17:00 Waterwijk JO16-2 Nederhorst vv JO16-1
6 nov 17:00 Waterwijk JO14-2 GeuzenMiddenmeer JO14-1
7 nov 9:00 AFC IJburg JO14-2 (zon) Waterwijk JO14-1 (zon)
7 nov 10:00 RODA '23 Rksv JO15-1 (zon) Waterwijk JO15-1 (zon)
7 nov 11:00 Olympia '25 4 (zon) Waterwijk 8 (zon)
7 nov 11:00 Waterwijk JO19-3 (zon) RODA '23 Rksv JO19-2 (zon)
7 nov 11:00 Waterwijk JO15-2 (zon) DRC JO15-2 (zon)
7 nov 11:00 AS'80 JO15-3 (zon) Waterwijk JO15-3 (zon)
7 nov 11:00 Waterwijk JO14-2 (zon) AFC IJburg JO14-4 (zon)
7 nov 11:15 SDZ JO17-1 (zon) Waterwijk JO17-2 (zon)
7 nov 11:30 Forza Almere 2 (zon) Waterwijk 2 (zon)
7 nov 11:30 Waterwijk JO19-1 (zon) VVS 46 JO19-1 (zon)
7 nov 11:30 JOS Watergraafsmeer JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-4 (zon)
7 nov 12:30 Hoogland 4 (zon) Waterwijk 3 (zon)
7 nov 12:30 Hoogland 5 (zon) Waterwijk 4 (zon)
7 nov 12:45 Waterwijk 5 (zon) Hoogland 7 (zon)
7 nov 12:45 Waterwijk O23-1 (zon) ASC De Volewijckers O23-1 (zon)
7 nov 14:30 VVA/Spartaan 1 (zon) Waterwijk 1 (zon)
7 nov 14:30 Waterwijk 7 (zon) SV Rood-Wit Zaanstad 8 (zon)
7 nov 14:30 DIOS sv. JO19-2 (zon) Waterwijk JO19-2 (zon)
7 nov 14:30 Waterwijk JO19-5 (zon) AFC JO19-1 (zon)
7 nov 14:30 Waterwijk JO17-1 (zon) RODA '23 Rksv JO17-1 (zon)
7 nov 15:00 Sporting Martinus 6 (zon) Waterwijk 6 (zon)
12 nov 20:00 Waterwijk VR30+2 Sporting Almere VR30+1
12 nov 20:30 NVC VR30+1 Waterwijk VR30+3
12 nov 21:00 Diemen sv. VR30+1 Waterwijk VR30+2
12 nov 21:00 Waterwijk VR30+3 Eemnes VR30+1
12 nov 21:30 Waterwijk VR30+2 Zuidvogels HSV De VR30+2
12 nov 21:30 Zuidvogels HSV De VR30+1 Waterwijk VR30+3
12 nov 22:00 Almere FC VR30+1 Waterwijk VR30+2
12 nov 22:00 Waterwijk VR30+3 Huizen VR30+1
13 nov 8:30 BFC JO12-6 Waterwijk JO12-5
13 nov 8:30 ASC De Volewijckers JO11-2 Waterwijk JO11-4
13 nov 8:30 Candia '66 JO9-1 Waterwijk JO9-1
13 nov 8:30 JOGA Fortius asv JO8-2 Waterwijk JO8-4
13 nov 8:30 Diemen sv. JO8-3 Waterwijk JO8-5
13 nov 8:30 WV-HEDW MO11-1 Waterwijk MO11-1
13 nov 8:45 Buitenboys sc. JO10-3 Waterwijk JO10-3
13 nov 9:00 Waterwijk JO12-1 Bilt De FC JO12-1
13 nov 9:00 Waterwijk JO12-3 Zuidvogels HSV De JO12-2
13 nov 9:00 Waterwijk JO11-2 Zeeburgia avv JO11-1
13 nov 9:00 Waterwijk JO11-3 FC Weesp JO11-2
13 nov 9:00 JOGA Fortius asv JO10-1 Waterwijk JO10-1
13 nov 9:00 Waterwijk JO10-2 AFC IJburg JO10-1
13 nov 9:00 Waterwijk JO10-7 SDO JO10-4
13 nov 9:00 Waterwijk JO9-2 Huizen JO9-1
13 nov 9:00 Waterwijk JO9-5 Graveland 's JO9-1
13 nov 9:00 Waterwijk JO9-7 Buitenboys sc. JO9-6
13 nov 9:00 Waterwijk JO9-8 Sporting Almere JO9-2
13 nov 9:00 Waterwijk JO8-1 BVV '31 JO8-1
13 nov 9:20 BFC JO8-3 Waterwijk JO8-3
13 nov 9:30 Almere FC JO16-1 Waterwijk JO16-2
13 nov 9:30 Muiderberg sc. JO10-2 Waterwijk JO10-9
13 nov 9:45 BFC MO12-1 Waterwijk JO12-4
13 nov 10:00 Waterwijk JO10-4 NVC JO10-1
13 nov 10:00 Waterwijk JO10-5 BFC JO10-5
13 nov 10:00 Buitenboys sc. JO10-6 Waterwijk JO10-6
13 nov 10:30 Waterwijk JO14-1 SDZ JO14-1
13 nov 10:30 Waterwijk JO13-1 BFC JO13-1
13 nov 10:30 JOGA Fortius asv JO13-4 Waterwijk JO13-6
13 nov 10:30 Waterwijk JO13-7 AS'80 JO13-10
13 nov 10:30 Waterwijk JO12-2 BFC JO12-3
13 nov 10:30 Waterwijk JO11-5 BFC JO11-5
13 nov 10:30 Almere FC JO9-1 Waterwijk JO9-3
13 nov 10:30 Waterwijk MO15-2 Buitenboys sc. MO15-1
13 nov 11:00 AFC IJburg JO10-5 Waterwijk JO10-8
13 nov 11:00 Abcoude fc JO8-1 Waterwijk JO8-2
13 nov 11:00 Waterwijk JO8-7 AFC IJburg JO8-7
13 nov 11:00 AFC IJburg MO10-2 Waterwijk MO10-1
13 nov 11:15 Fortuna Wormerveer sv JO11-1 Waterwijk JO11-1
13 nov 11:45 Waterwijk MO11-2 GeuzenMiddenmeer MO11-1
13 nov 12:00 FC Amsterdam JO16-1 Waterwijk JO16-1
13 nov 12:15 Buitenboys sc. JO9-5 Waterwijk JO9-6
13 nov 12:30 Buitenboys sc. 4 Waterwijk 3
13 nov 12:30 Be Quick 1887 JO17-1 Waterwijk JO17-1
13 nov 12:30 Waterwijk JO15-1 AS'80 JO15-1
13 nov 12:30 Waterwijk JO13-2 BFC JO13-3
13 nov 12:30 Waterwijk JO13-5 NVC JO13-1
13 nov 12:30 Waterwijk MO17-1 Diemen sv. MO17-1
13 nov 12:30 Victoria MO15-1 Waterwijk MO15-1
13 nov 12:30 Waterwijk O23-1 Huizen O23-1
13 nov 12:45 AS'80 JO9-6 Waterwijk JO9-4
13 nov 14:30 Waterwijk 4 Altius 6
13 nov 14:30 DVVA csv. 13 Waterwijk 6
13 nov 14:30 Waterwijk MO19-2 Hertha MO19-1
13 nov 15:00 Abcoude fc JO14-2 Waterwijk JO14-2
13 nov 15:00 AS'80 JO13-6 Waterwijk JO13-4
13 nov 15:30 FC Emmen JO18-1 Waterwijk JO18-1
13 nov 17:00 Waterwijk JO17-2 RCZ JO17-1
13 nov 17:00 Waterwijk JO16-3 Laren 99 sv JO16-1
14 nov 9:15 WV-HEDW JO17-2 (zon) Waterwijk JO17-1 (zon)
14 nov 9:30 Waterwijk JO15-3 (zon) Waterwijk JO15-2 (zon)
14 nov 9:30 Waterwijk JO14-1 (zon) RODA '23 Rksv JO14-1 (zon)
14 nov 11:00 Waterwijk 8 (zon) Ouderkerk sv. 8 (zon)
14 nov 11:00 Waterwijk JO19-2 (zon) Sporting Martinus JO19-2 (zon)
14 nov 11:00 Waterwijk JO17-2 (zon) AS'80 JO17-1 (zon)
14 nov 11:00 Waterwijk JO15-1 (zon) Dijk De asv JO15-1 (zon)
14 nov 11:15 WV-HEDW JO19-3 (zon) Waterwijk JO19-3 (zon)
14 nov 12:45 Waterwijk 6 (zon) AGB 8 (zon)
14 nov 13:00 PVCV O23-2 (zon) Waterwijk O23-1 (zon)
14 nov 13:45 Dijk De asv JO14-1 (zon) Waterwijk JO14-2 (zon)
14 nov 14:00 Waterwijk JO19-4 (zon) Waterwijk JO19-5 (zon)
19 nov 20:00 Montfoort S.V.'19 VR30+1 Waterwijk VR30+1
20 nov 8:30 AS'80 JO13-2 Waterwijk JO13-2
20 nov 8:30 Diemen sv. JO10-4 Waterwijk JO10-8
20 nov 8:45 Buitenboys sc. JO11-4 Waterwijk JO11-5
20 nov 8:45 Focus '07 JO8-1 Waterwijk JO8-2
20 nov 9:00 Waterwijk JO13-3 TABA afc JO13-1
20 nov 9:00 Waterwijk JO13-6 Zeeburgia avv JO13-7
20 nov 9:00 Waterwijk JO12-3 Huizen JO12-2
20 nov 9:00 Waterwijk JO12-4 FC Weesp JO12-4
20 nov 9:00 Waterwijk JO12-6 AFC IJburg MO12-1
20 nov 9:00 Waterwijk JO11-4 Zeeburgia avv JO11-4
20 nov 9:00 Odijk JO10-1 Waterwijk JO10-1
20 nov 9:00 Waterwijk JO10-2 Swift JO10-1
20 nov 9:00 Waterwijk JO10-3 Almere FC JO10-2
20 nov 9:00 Waterwijk JO10-7 BFC JO10-7
20 nov 9:00 Waterwijk JO9-5 Buitenboys sc. JO9-5
20 nov 9:00 Forza Almere JO9-1 Waterwijk JO9-6
20 nov 9:00 Waterwijk JO9-7 Waterwijk JO9-8
20 nov 9:00 Abcoude fc JO8-4 Waterwijk JO8-5
20 nov 9:00 Meer De sv. MO11-1 Waterwijk MO11-1
20 nov 10:00 Sporting Almere JO10-2 Waterwijk JO10-6
20 nov 10:00 Zuidvogels HSV De JO10-4 Waterwijk JO10-9
20 nov 10:00 Buitenboys sc. JO9-2 Waterwijk JO9-3
20 nov 10:00 Waterwijk JO8-3 Laren 99 sv JO8-1
20 nov 10:00 Waterwijk MO10-1 Buitenboys sc. JO10-8
20 nov 10:15 AFC JO13-2 Waterwijk JO13-1
20 nov 10:30 Waterwijk JO14-1 ASC De Volewijckers JO14-1
20 nov 10:30 Waterwijk JO13-7 Buitenboys sc. JO13-8
20 nov 10:30 Waterwijk JO11-1 Koninklijke HFC JO11-1
20 nov 10:30 Waterwijk JO9-1 DESTO JO9-1
20 nov 10:30 Jonathan JO9-2 Waterwijk JO9-2
20 nov 10:30 Waterwijk MO15-1 Geinburgia sv. MO15-1
20 nov 10:30 Waterwijk MO13-1 GeuzenMiddenmeer MO13-1
20 nov 10:30 Waterwijk MO11-2 Olympia Haarlem MO11-1
20 nov 10:45 FC Weesp JO13-3 Waterwijk JO13-5
20 nov 11:00 Waterwijk JO8-6 Forza Almere JO8-2
20 nov 11:00 Waterwijk JO8-7 FC Weesp JO8-7JM
20 nov 11:40 Dijk De asv JO8-2 Waterwijk JO8-4
20 nov 12:00 Waterwijk JO8-1 Roda '46 JO8-1
20 nov 12:00 Elinkwijk O23-1 Waterwijk O23-1
20 nov 12:15 Diemen sv. JO12-1 Waterwijk JO12-1
20 nov 12:15 Buitenboys JO12-2JM Waterwijk JO12-2
20 nov 12:15 Diemen sv. JO11-1 Waterwijk JO11-2
20 nov 12:15 Buitenboys sc. JO11-2 Waterwijk JO11-3
20 nov 12:30 Waterwijk 2 Wasmeer 2
20 nov 12:30 ASV '65 2 Waterwijk 5
20 nov 12:30 Waterwijk JO15-1 Roda '46 JO15-1
20 nov 12:30 Waterwijk MO17-1 BFC MO17-2
20 nov 12:30 Waterwijk MO15-3 GeuzenMiddenmeer MO15-1
20 nov 12:30 WV-HEDW VR2 Waterwijk VR1
20 nov 13:45 Buitenboys sc. JO10-7 Waterwijk JO10-5
20 nov 13:55 Zaanlandia JO17-1 Waterwijk JO17-2
20 nov 14:15 Quick Boys JO17-1 Waterwijk JO17-1
20 nov 14:15 Buitenboys sc. JO16-1 Waterwijk JO16-1
20 nov 14:30 ASV Arsenal 1 Waterwijk 1
20 nov 14:30 Muiderberg sc. 4 Waterwijk 3
20 nov 14:30 Waterwijk 6 Muiden sc. 2
20 nov 14:30 Waterwijk MO19-1 ST Jong Holland/Alcmaria Victrix MO19-1
20 nov 14:30 Waterwijk VR2 Zuidvogels HSV De VR2
20 nov 15:00 Waterwijk JO19-1 VVIJ JO19-1
20 nov 15:00 DEM (RKVV) JO18-1 Waterwijk JO18-1
20 nov 15:45 Hooglanderveen MO19-1 Waterwijk MO19-2
20 nov 16:15 Victoria JO16-2 Waterwijk JO16-3
20 nov 16:15 BFC JO13-4 Waterwijk JO13-4
20 nov 16:30 Nederhorst vv 4 Waterwijk 4
20 nov 17:00 Waterwijk JO16-2 Abcoude fc JO16-2
20 nov 17:00 Waterwijk JO14-2 BFC JO14-5
20 nov 17:00 BFC MO15-2 Waterwijk MO15-2
21 nov 9:00 Sporting Martinus JO14-2 (zon) Waterwijk JO14-1 (zon)
21 nov 10:45 AS'80 O23-1 (zon) Waterwijk O23-1 (zon)
21 nov 11:00 HBC JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-1 (zon)
21 nov 11:00 Waterwijk JO19-3 (zon) Koninklijke HFC JO19-5 (zon)
21 nov 11:00 ASV Arsenal JO17-1 (zon) Waterwijk JO17-2 (zon)
21 nov 11:00 Waterwijk JO15-1 (zon) AFC JO15-1 (zon)
21 nov 11:00 AS'80 JO15-3 (zon) Waterwijk JO15-2 (zon)
21 nov 11:00 Waterwijk JO14-2 (zon) Sporting Almere JO14-2 (zon)
21 nov 11:30 Waterwijk 2 (zon) WV-HEDW 9 (zon)
21 nov 12:00 KVVA 2 (zon) Waterwijk 5 (zon)
21 nov 12:00 SV Rood-Wit Zaanstad 7 (zon) Waterwijk 6 (zon)
21 nov 12:00 Ilpendam 5 (zon) Waterwijk 7 (zon)
21 nov 12:45 Waterwijk 3 (zon) Buitenboys sc. 7 (zon)
21 nov 12:45 Waterwijk 4 (zon) Hooglanderveen 4 (zon)
21 nov 14:00 Waterwijk 1 (zon) JSV Nieuwegein 1 (zon)
21 nov 14:15 Ouderkerk sv. JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-4 (zon)
21 nov 14:30 JOGA Fortius asv 5 (zon) Waterwijk 8 (zon)
21 nov 14:30 Waterwijk JO19-5 (zon) TABA afc JO19-2 (zon)
21 nov 14:30 Waterwijk JO17-1 (zon) AFC JO17-3 (zon)
21 nov 15:30 Meer De sv. JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-2 (zon)
26 nov 20:00 Breukelen FC 45+1 Waterwijk 45+1
26 nov 20:00 Waterwijk VR30+2 Almere FC VR30+1
26 nov 20:30 Waterwijk 45+1 BZC'13 45+1
26 nov 20:30 Eemnes VR30+1 Waterwijk VR30+3
26 nov 21:00 Waterwijk 45+1 Hertha 45+1
26 nov 21:00 Diemen sv. VR30+1 Waterwijk VR30+2
26 nov 21:00 Waterwijk VR30+3 NVC VR30+1
26 nov 21:30 Waterwijk VR30+2 Zuidvogels HSV De VR30+2
26 nov 21:30 Zuidvogels HSV De VR30+1 Waterwijk VR30+3
26 nov 22:00 Sporting Almere VR30+1 Waterwijk VR30+2
26 nov 22:00 Waterwijk VR30+3 Huizen VR30+1
27 nov 8:30 WV-HEDW JO13-4 Waterwijk JO13-6
27 nov 8:30 IJsselmeervogels JO8-1 Waterwijk JO8-1
27 nov 8:45 Meer De sv. MO15-1 Waterwijk MO15-1
27 nov 9:00 Waterwijk JO12-1 DOVO JO12-1
27 nov 9:00 Waterwijk JO12-5 Huizen JO12-3
27 nov 9:00 GeuzenMiddenmeer JO12-2 Waterwijk JO12-6
27 nov 9:00 Waterwijk JO11-2 Argon JO11-1
27 nov 9:00 Waterwijk JO11-3 Muiderberg sc. JO11-1
27 nov 9:00 NVC JO11-1 Waterwijk JO11-4
27 nov 9:00 Waterwijk JO10-6 Almere FC JO10-4
27 nov 9:00 Waterwijk JO10-9 Forza Almere JO10-2
27 nov 9:00 RODA '23 Rksv JO9-1 Waterwijk JO9-1
27 nov 9:00 Waterwijk JO9-2 BFC JO9-2
27 nov 9:00 Waterwijk JO9-3 Muiderberg sc. JO9-1
27 nov 9:00 Waterwijk JO9-6 Graveland 's JO9-1
27 nov 9:00 Waterwijk JO8-4 SDO JO8-3
27 nov 9:00 Gooi 't sc JO8-2 Waterwijk JO8-7
27 nov 9:00 Waterwijk MO11-1 Zeeburgia avv MO11-1
27 nov 9:00 Nieuw Sloten sv MO11-1 Waterwijk MO11-2
27 nov 9:30 VVC fc JO11-1 Waterwijk JO11-1
27 nov 9:45 Zuidvogels HSV De JO10-3 Waterwijk JO10-7
27 nov 10:00 Sporting Almere JO10-1 Waterwijk JO10-3
27 nov 10:00 Waterwijk JO10-5 Victoria JO10-4
27 nov 10:00 Waterwijk JO10-8 Muiden sc. JO10-1
27 nov 10:15 Bennekom JO15-1 Waterwijk JO15-1
27 nov 10:15 Almere FC JO9-3 Waterwijk JO9-5
27 nov 10:30 Waterwijk JO13-1 Zeeburgia avv JO13-2
27 nov 10:30 Waterwijk JO13-4 Forza Almere JO13-1
27 nov 10:30 Waterwijk JO12-2 FC Weesp JO12-1
27 nov 10:30 Waterwijk JO10-1 Ajax AFC JO9-1
27 nov 10:30 Waterwijk JO8-2 Houten JO8-1
27 nov 10:30 Waterwijk MO15-2 Loosdrecht MO15-1
27 nov 10:30 Almere FC MO13-4 Waterwijk MO13-1
27 nov 10:45 DOB JO14-1 Waterwijk JO14-2
27 nov 10:45 Diemen sv. JO12-4 Waterwijk JO12-4
27 nov 11:00 Waterwijk JO13-2 Buitenboys sc. JO13-1
27 nov 11:00 Waterwijk JO8-5 Muiderberg sc. JO8-2
27 nov 11:15 Geinburgia sv. JO16-1 Waterwijk JO16-2
27 nov 11:30 AS'80 JO9-7 Waterwijk JO9-4
27 nov 11:30 AS'80 JO8-6 Waterwijk JO8-6
27 nov 11:45 Nieuw Sloten sv MO15-1 Waterwijk MO15-3
27 nov 12:00 VVZ '49 2 Waterwijk 2
27 nov 12:00 FC Weesp JO10-1 Waterwijk JO10-4
27 nov 12:00 FC Weesp JO8-3 Waterwijk JO8-3
27 nov 12:00 GeuzenMiddenmeer MO17-1 Waterwijk MO17-1
27 nov 12:00 Almere FC MO10-1 Waterwijk MO10-1
27 nov 12:15 AS'80 JO14-1 Waterwijk JO14-1
27 nov 12:30 Waterwijk JO18-1 DWS afc JO18-1
27 nov 12:30 Waterwijk JO17-1 Buitenveldert sc. JO17-1
27 nov 12:30 Waterwijk JO16-1 DVS'33 Ermelo JO16-1
27 nov 12:30 AS'80 JO12-3 Waterwijk JO12-3
27 nov 12:30 Waterwijk O23-1 ADO '20 O23-1
27 nov 12:30 Waterwijk VR1 Diemen sv. VR1
27 nov 12:45 Zuidoost United JO13-2 Waterwijk JO13-3
27 nov 12:45 Buitenveldert sc. JO10-1 Waterwijk JO10-2
27 nov 13:00 Sporting Martinus JO13-6 Waterwijk JO13-7
27 nov 13:25 AS'80 JO9-12 Waterwijk JO9-7
27 nov 14:30 Waterwijk 3 WV-HEDW 17
27 nov 14:30 Waterwijk 4 Zuidvogels HSV De 8
27 nov 14:30 Waterwijk 5 Zuidvogels HSV De 9
27 nov 14:30 Waterwijk MO19-2 Gooi 't sc MO19-1
27 nov 14:45 JOGA Fortius asv 6 Waterwijk 6
27 nov 15:00 Waterwijk 1 FC Zaandam 1
27 nov 15:00 BFC JO19-1 Waterwijk JO19-1
27 nov 15:00 Pancratius Rksv MO19-1 Waterwijk MO19-1
27 nov 16:15 Waterwijk JO13-5 Almere FC JO13-2
27 nov 16:15 WV-HEDW VR3 Waterwijk VR2
27 nov 17:00 Waterwijk JO17-2 Monnickendam JO17-1
27 nov 17:00 Waterwijk JO16-3 NVC JO16-1
28 nov 8:30 Buitenveldert sc. JO14-3 (zon) Waterwijk JO14-2 (zon)
28 nov 9:30 Waterwijk JO15-3 (zon) DRC JO15-2 (zon)
28 nov 9:30 Waterwijk JO14-1 (zon) Swift JO14-1 (zon)
28 nov 10:30 AS'80 JO15-2 (zon) Waterwijk JO15-1 (zon)
28 nov 11:00 Waterwijk JO19-2 (zon) KDO sv JO19-1 (zon)
28 nov 11:00 Waterwijk JO17-2 (zon) RKAVIC JO17-1 (zon)
28 nov 11:00 Waterwijk JO15-2 (zon) SDZ JO15-3 (zon)
28 nov 11:30 Waterwijk JO19-1 (zon) LSVV JO19-1 (zon)
28 nov 12:00 Olympia '25 2 (zon) Waterwijk 3 (zon)
28 nov 12:00 Rijp (de) JO17-1 (zon) Waterwijk JO17-1 (zon)
28 nov 12:15 Diemen sv. JO19-2 (zon) Waterwijk JO19-5 (zon)
28 nov 12:45 Waterwijk 5 (zon) Kampong 19 (zon)
28 nov 12:45 Waterwijk 6 (zon) Ouderkerk sv. 7 (zon)
28 nov 12:45 Waterwijk O23-1 (zon) AFC IJburg O23-1 (zon)
28 nov 13:00 AS'80 7 (zon) Waterwijk 4 (zon)
28 nov 13:30 GeuzenMiddenmeer 1 (zon) Waterwijk 1 (zon)
28 nov 13:30 SDZ JO19-2 (zon) Waterwijk JO19-3 (zon)
28 nov 14:00 Zwaluwen Utrecht '11 3 (zon) Waterwijk 2 (zon)
28 nov 14:00 Waterwijk JO19-4 (zon) FC Weesp JO19-1 (zon)
28 nov 14:30 Waterwijk 7 (zon) GeuzenMiddenmeer 8 (zon)
28 nov 14:30 Waterwijk 8 (zon) CTO '70 vv 4 (zon)
3 dec 20:00 FC Driebergen VR30+1 Waterwijk VR30+1
4 dec 8:30 Sporting Almere JO9-2 Waterwijk JO9-7
4 dec 8:30 PVCV JO8-1 Waterwijk JO8-1
4 dec 8:30 TABA afc JO8-3 Waterwijk JO8-7
4 dec 9:00 Waterwijk JO13-3 FC Amsterdam JO13-3
4 dec 9:00 Zuidvogels HSV De JO12-1 Waterwijk JO12-2
4 dec 9:00 Waterwijk JO12-4 AS'80 JO12-4
4 dec 9:00 Waterwijk JO12-5 Victoria JO12-3
4 dec 9:00 Waterwijk JO12-6 BFC MO12-2
4 dec 9:00 Waterwijk JO11-3 Sporting Almere JO11-1
4 dec 9:00 AFC IJburg MO11-1 Waterwijk JO11-4
4 dec 9:00 AFC 34 JO10-1 Waterwijk JO10-1
4 dec 9:00 Waterwijk JO10-2 DWS afc JO10-1
4 dec 9:00 Waterwijk JO10-3 AS'80 JO10-3
4 dec 9:00 Waterwijk JO10-9 FC Weesp JO10-5
4 dec 9:00 Waterwijk JO9-3 Sporting Almere JO9-1
4 dec 9:00 Waterwijk JO9-4 Almere FC JO9-2
4 dec 9:00 Waterwijk JO9-6 Waterwijk JO9-5
4 dec 9:00 Zuidvogels HSV De JO8-1 Waterwijk JO8-2
4 dec 9:00 Waterwijk JO8-4 Diemen sv. JO8-2
4 dec 9:00 Graveland 's MO15-2 Waterwijk MO15-2
4 dec 9:45 AS'80 JO10-7 Waterwijk JO10-8
4 dec 10:00 Waterwijk JO10-4 Zuidvogels HSV De JO10-1
4 dec 10:00 Waterwijk JO10-5 Gooi 't sc JO10-1JM
4 dec 10:00 AS'80 JO10-8 Waterwijk JO10-6
4 dec 10:00 Waterwijk JO8-3 SDO JO8-2
4 dec 10:15 Hooglanderveen JO9-1 Waterwijk JO9-2
4 dec 10:15 Muiden sc. MO10-1 Waterwijk MO10-1
4 dec 10:30 RODA '23 Rksv JO13-1 Waterwijk JO13-1
4 dec 10:30 Waterwijk JO13-4 Buitenboys sc. JO13-4
4 dec 10:30 Waterwijk JO11-1 AFC 34 JO11-1
4 dec 10:30 Waterwijk JO9-1 Brederodes JO9-1
4 dec 10:30 Waterwijk MO15-1 Laren 99 sv MO15-1
4 dec 10:30 Waterwijk MO13-1 Dijk De asv MO13-1
4 dec 10:30 Waterwijk MO11-2 AS'80 MO11-2
4 dec 10:45 Zuidoost United JO13-1 Waterwijk JO13-2
4 dec 10:45 Amstelveen/Heemraad JO11-1 Waterwijk JO11-2
4 dec 10:45 Almere FC MO11-1 Waterwijk MO11-1
4 dec 11:00 Muiderberg sc. JO13-1 Waterwijk JO13-7
4 dec 11:00 BFC JO12-2 Waterwijk JO12-1
4 dec 11:00 Waterwijk JO8-5 FC Weesp JO8-4
4 dec 11:30 SDO JO12-1 Waterwijk JO12-3
4 dec 12:00 Wasmeer 5 Waterwijk 5
4 dec 12:00 Waterwijk JO14-1 AFC IJburg JO14-1
4 dec 12:00 Laren 99 sv JO10-3 Waterwijk JO10-7
4 dec 12:30 Waterwijk 2 AFC 3
4 dec 12:30 Waterwijk JO15-1 WSV JO15-1JM
4 dec 12:30 AS'80 JO11-13 Waterwijk JO11-5
4 dec 12:30 Waterwijk MO17-1 Almere FC MO17-1
4 dec 12:30 Waterwijk MO15-3 Ouderkerk sv. MO15-2
4 dec 13:00 AS'80 JO9-12 Waterwijk JO9-8
4 dec 14:00 SDO 5 Waterwijk 4
4 dec 14:00 CSW MO19-1 Waterwijk MO19-2
4 dec 14:30 AMVJ 1 Waterwijk 1
4 dec 14:30 Waterwijk 6 WV-HEDW 21
4 dec 14:30 Waterwijk MO19-1 WSV 1930 MO19-1
4 dec 14:30 DVVA csv. VR2 Waterwijk VR1
4 dec 14:30 Waterwijk VR2 CSW VR2
4 dec 16:00 RAP sv. 14 Waterwijk 3
4 dec 17:00 Waterwijk JO16-2 BFC JO16-3
4 dec 17:00 Waterwijk JO16-3 Wasmeer JO16-1
4 dec 17:00 Waterwijk JO14-2 CTO '70 vv JO14-1
4 dec 18:20 BFC JO17-2 Waterwijk JO17-2
5 dec 8:30 WV-HEDW JO19-5 (zon) Waterwijk JO19-4 (zon)
5 dec 9:30 KDO sv JO15-1 (zon) Waterwijk JO15-1 (zon)
5 dec 9:30 Waterwijk JO14-1 (zon) Koninklijke HFC JO14-2 (zon)
5 dec 10:20 Koninklijke HFC JO14-6 (zon) Waterwijk JO14-2 (zon)
5 dec 11:00 OFC JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-1 (zon)
5 dec 11:00 Waterwijk JO19-3 (zon) Alliance '22 sv. JO19-4 (zon)
5 dec 11:00 OSV JO15-1 (zon) Waterwijk JO15-3 (zon)
5 dec 11:30 Waterwijk 2 (zon) Abcoude fc 4 (zon)
5 dec 12:30 Soest SO 6 (zon) Waterwijk 5 (zon)
5 dec 12:45 Waterwijk 3 (zon) VVZA 3 (zon)
5 dec 12:45 Waterwijk 4 (zon) BFC 2 (zon)
5 dec 13:15 DSS JO19-2 (zon) Waterwijk JO19-2 (zon)
5 dec 13:15 Hooglanderveen O23-1 (zon) Waterwijk O23-1 (zon)
5 dec 14:00 Waterwijk 1 (zon) Ankaraspor FC 1 (zon)
5 dec 14:30 HSV'69 4 (zon) Waterwijk 6 (zon)
5 dec 14:30 Meer De sv. 10 (zon) Waterwijk 7 (zon)
5 dec 14:30 Waterwijk JO19-5 (zon) JOS Watergraafsmeer JO19-1 (zon)
5 dec 14:30 Waterwijk JO17-1 (zon) DSS JO17-2 (zon)
5 dec 14:30 Diemen sv. JO17-2 (zon) Waterwijk JO17-2 (zon)
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!