Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijd programma

DAG DATUM TIJD TEAM ACTIVITEIT TEGENSTANDER VELD
WOENSDAG 15-sep 18.30 JO14-2 zat wedstrijd JO14-1 zon 4
DONDERDAG 16-jun 19.00 jo18-1 wedstrijd Olympia Haarlem 3
DINSDAG 28-sep 19.15 JO17-1zat wedstrijd PVCV 2
             
Datum Tijd Thuis Uit Info
17 sep 20:30 Waterwijk VR30+1 DVSU VR30+1
18 sep 8:30 AS'80 JO9-6 Waterwijk JO9-6
18 sep 8:30 VVC fc JO8-1 Waterwijk JO8-1
18 sep 8:30 Diemen sv. JO8-1 Waterwijk JO8-2
18 sep 8:30 Victoria JO8-4 Waterwijk JO8-5
18 sep 8:45 Buitenboys sc. JO13-2 Waterwijk JO13-2
18 sep 8:45 Zuidoost United JO12-1 Waterwijk JO12-3
18 sep 9:00 SDZ JO14-1 Waterwijk JO14-1
18 sep 9:00 Waterwijk JO13-3 BFC JO13-3
18 sep 9:00 Waterwijk JO12-4 FC Weesp JO12-4
18 sep 9:00 Waterwijk JO12-6 Buitenboys sc. JO12-5
18 sep 9:00 RODA '23 Rksv JO11-1 Waterwijk JO11-1
18 sep 9:00 Waterwijk JO11-2 Buitenboys sc. JO11-1
18 sep 9:00 Zuidvogels HSV De JO11-2 Waterwijk JO11-4
18 sep 9:00 Waterwijk JO10-7 Dijk De asv JO10-7
18 sep 9:00 Waterwijk JO10-9 AS'80 JO10-9
18 sep 9:00 Waterwijk JO9-2 Hooglanderveen JO9-1
18 sep 9:00 Zuidvogels HSV De JO9-2 Waterwijk JO9-4
18 sep 9:00 Waterwijk JO9-5 FC Weesp JO9-4
18 sep 9:00 Waterwijk JO9-7 Diemen sv. JO9-5
18 sep 9:00 Waterwijk JO8-4 NVC JO8-1
18 sep 9:00 Forza Almere MO11-1 Waterwijk MO11-1
18 sep 9:30 Forza Almere JO10-1 Waterwijk JO10-6
18 sep 9:45 AS'80 JO10-2 Waterwijk JO10-2
18 sep 9:45 Buitenboys sc. JO9-2 Waterwijk JO9-3
18 sep 10:00 AS'80 JO12-3 Waterwijk JO12-5
18 sep 10:00 Muiderberg sc. JO10-1 Waterwijk JO10-4
18 sep 10:00 Waterwijk JO10-5 Almere FC JO10-4
18 sep 10:00 Waterwijk JO10-8 BFC JO10-6
18 sep 10:00 TOS-Actief MO10-1 Waterwijk MO10-1
18 sep 10:15 Buitenboys sc. JO12-1 Waterwijk JO12-1
18 sep 10:30 Forza Almere 5 Waterwijk 4
18 sep 10:30 Zuidvogels HSV De JO13-1 Waterwijk JO13-1
18 sep 10:30 Waterwijk JO13-4 Abcoude fc JO13-2
18 sep 10:30 Waterwijk JO11-5 BVV '31 JO11-1
18 sep 10:30 Waterwijk JO10-1 Buitenveldert sc. JO10-1
18 sep 10:30 Waterwijk JO9-1 Victoria JO9-1
18 sep 10:30 Waterwijk MO15-1 Buitenboys sc. MO15-2
18 sep 10:30 Waterwijk MO13-1 Laren 99 sv MO13-1
18 sep 10:45 Almere FC JO11-1 Waterwijk JO11-3
18 sep 10:45 Buitenboys sc. JO9-8 Waterwijk JO9-8
18 sep 11:00 Waterwijk JO8-6 Zuidvogels HSV De JO8-5
18 sep 11:00 Waterwijk JO8-7 AS'80 JO8-8
18 sep 11:30 Muiden sc. JO13-1 Waterwijk JO13-7
18 sep 12:00 AS'80 JO19-1 Waterwijk JO19-1
18 sep 12:00 Fortuna Wormerveer sv JO18-1 Waterwijk JO18-1
18 sep 12:00 BFC JO16-1 Waterwijk JO16-1
18 sep 12:00 Almere FC JO10-2 Waterwijk JO10-3
18 sep 12:00 Fortuna Wormerveer sv O23-1 Waterwijk O23-1
18 sep 12:30 Waterwijk 2 DVVA csv. 2
18 sep 12:30 Waterwijk JO17-1 Be Quick 1887 JO17-1
18 sep 12:30 Waterwijk JO15-1 Hoogland JO15-1
18 sep 12:30 Waterwijk JO12-2 SDO JO12-1
18 sep 12:30 AS'80 JO8-3 Waterwijk JO8-3
18 sep 12:30 Gooi 't sc MO19-1 Waterwijk MO19-1
18 sep 12:30 Velsen Rkvv MO17-1 Waterwijk MO17-1
18 sep 12:30 Waterwijk MO15-3 TOV MO15-1
18 sep 12:30 Zuidvogels HSV De VR3 Waterwijk VR2
18 sep 12:40 Victoria JO16-3 Waterwijk JO16-3
18 sep 13:30 AFC IJburg MO15-2 Waterwijk MO15-2
18 sep 14:00 Waterwijk JO13-6 Zuidvogels HSV De JO13-2
18 sep 14:30 Waterwijk 3 WV-HEDW 18
18 sep 14:30 Eemdijk 9 Waterwijk 5
18 sep 14:30 Waterwijk 6 AS'80 3
18 sep 14:30 Waterwijk MO19-2 Kadoelen sv. MO19-1
18 sep 15:00 Waterwijk 1 Loosdrecht 1
18 sep 17:00 Waterwijk JO19-1 (zon) WV-HEDW JO19-1
18 sep 17:00 Waterwijk JO17-2 BFC JO17-2
18 sep 17:00 Waterwijk JO16-2 Victoria JO16-2
18 sep 17:00 Waterwijk JO14-2 FC Amsterdam JO14-2
19 sep 9:00 AS'80 JO15-2 (zon) Waterwijk JO15-1 (zon)
19 sep 11:00 Waterwijk JO19-2 (zon) Swift JO19-1 (zon)
19 sep 11:00 Waterwijk JO19-3 (zon) Koninklijke HFC JO19-1 (zon)
19 sep 11:00 Sporting Martinus JO17-1 (zon) Waterwijk JO17-2 (zon)
19 sep 11:00 Waterwijk JO15-2 (zon) AS'80 JO15-4 (zon)
19 sep 11:00 Waterwijk JO14-2 (zon) Sporting Almere JO14-2 (zon)
19 sep 11:00 vv Zwanenburg O23-1 (zon) Waterwijk O23-1 (zon)
19 sep 11:30 SDZ JO15-3 (zon) Waterwijk JO15-3 (zon)
19 sep 12:00 RODA '23 Rksv JO14-2 (zon) Waterwijk JO14-1 (zon)
19 sep 12:15 TABA afc JO17-1 (zon) Waterwijk JO17-1 (zon)
19 sep 12:45 Waterwijk 3 (zon) Buitenboys sc. 5 (zon)
19 sep 12:45 Waterwijk 6 (zon) Laren 99 sv 4 (zon)
19 sep 13:30 Ouderkerk sv. 5 (zon) Waterwijk 5 (zon)
19 sep 13:45 AFC IJburg JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-4 (zon)
19 sep 14:00 Waterwijk 1 (zon) Roda '46 1 (zon)
19 sep 14:00 Zeeburgia avv 13 (zon) Waterwijk 4 (zon)
19 sep 14:30 Waterwijk JO19-5 (zon) JOS Watergraafsmeer JO19-1 (zon)
22 sep 18:30 Waterwijk MO13-1 Loosdrecht MO13-2
24 sep 20:00 FC Weesp 35+2 Waterwijk 35+1
24 sep 20:00 Waterwijk VR30+2 Almere FC VR30+1
24 sep 20:30 Hertha 45+1 Waterwijk 45+1
24 sep 20:30 Buitenboys sc. 35+1 Waterwijk 35+1
24 sep 20:30 Huizen VR30+1 Waterwijk VR30+3
24 sep 21:00 Waterwijk 35+1 Diemen sv. 35+1
24 sep 21:00 Waterwijk 45+1 Victoria 45+1
24 sep 21:00 Diemen sv. VR30+1 Waterwijk VR30+2
24 sep 21:00 Waterwijk VR30+3 Eemnes VR30+1
24 sep 21:30 BZC'13 45+1 Waterwijk 45+1
24 sep 21:30 Waterwijk VR30+2 Sporting Almere VR30+1
24 sep 22:00 Waterwijk 45+1 Breukelen FC 45+1
24 sep 22:00 Zuidvogels HSV De VR30+2 Waterwijk VR30+2
24 sep 22:00 NVC VR30+1 Waterwijk VR30+3
24 sep 22:30 Waterwijk VR30+3 Zuidvogels HSV De VR30+1
25 sep 8:30 BFC MO11-1 Waterwijk JO11-5
25 sep 8:30 TOS-Actief JO10-3 Waterwijk JO10-7
25 sep 8:30 Brederodes JO9-1 Waterwijk JO9-1
25 sep 8:30 Zeeburgia avv JO9-1 Waterwijk JO9-2
25 sep 8:30 Huizen JO9-3 Waterwijk JO9-4
25 sep 8:30 DOB JO9-1 Waterwijk JO9-7
25 sep 9:00 Buitenboys sc. JO14-3 Waterwijk JO14-2
25 sep 9:00 Waterwijk JO13-7 Buitenboys sc. JO13-6
25 sep 9:00 Waterwijk JO12-1 AFC JO12-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO12-3 Diemen sv. JO12-3
25 sep 9:00 AS'80 JO12-1 Waterwijk JO12-4
25 sep 9:00 Waterwijk JO12-5 Sporting Almere JO12-3
25 sep 9:00 AFC IJburg JO11-1 Waterwijk JO11-2
25 sep 9:00 Waterwijk JO11-3 Sporting Almere JO11-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO11-4 SDO JO11-3
25 sep 9:00 Waterwijk JO10-3 Sporting Almere JO10-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO10-6 Muiden sc. JO10-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO9-3 AS'80 JO9-3
25 sep 9:00 Waterwijk JO9-6 Almere FC MO9-1
25 sep 9:00 Waterwijk JO9-8 BFC JO9-7
25 sep 9:00 Waterwijk JO8-1 Hoofddorp s.v. JO8-1
25 sep 9:00 Zuidvogels HSV De JO8-2 Waterwijk JO8-4
25 sep 9:00 Waterwijk MO11-1 AS'80 MO11-2
25 sep 9:20 BFC MO10-1 Waterwijk JO10-5
25 sep 9:30 DOB JO12-1 Waterwijk JO12-6
25 sep 10:00 Sporting Almere JO10-2 Waterwijk JO10-8
25 sep 10:00 Waterwijk JO8-3 BVV '31 JO8-1
25 sep 10:15 NVC JO10-2 Waterwijk JO10-9
25 sep 10:30 DZC '68 JO15-1JM Waterwijk JO15-1
25 sep 10:30 Waterwijk JO14-1 Dijk De asv JO14-1
25 sep 10:30 Waterwijk JO13-1 AS'80 JO13-1
25 sep 10:30 Waterwijk JO11-1 Abcoude fc JO11-1
25 sep 10:30 Waterwijk JO10-4 AS'80 JO10-5
25 sep 10:30 Waterwijk JO8-2 Zeeburgia avv JO8-2
25 sep 10:30 Waterwijk MO15-1 DESTO MO15-2
25 sep 10:30 Waterwijk MO13-1 Abcoude fc MO13-2
25 sep 10:30 Waterwijk MO10-1 AFC IJburg MO10-1
25 sep 11:00 ASV Arsenal 3 Waterwijk 2
25 sep 11:00 NVC JO17-2 Waterwijk JO17-2
25 sep 11:00 Waterwijk JO8-5 NVC JO8-2
25 sep 11:30 Almere FC JO8-2 Waterwijk JO8-6
25 sep 11:30 Forza Almere JO8-2 Waterwijk JO8-7
25 sep 11:30 Wasmeer MO15-1 Waterwijk MO15-2
25 sep 12:00 Jonathan JO19-1 Waterwijk JO19-1
25 sep 12:00 DWS afc JO17-1 Waterwijk JO17-1
25 sep 12:00 AFC IJburg JO13-2 Waterwijk JO13-3
25 sep 12:30 Waterwijk JO18-1 Zeeburgia avv JO18-1
25 sep 12:30 Waterwijk JO16-1 Dijk De asv JO16-1
25 sep 12:30 Waterwijk JO13-2 Dijk De asv JO13-1
25 sep 12:30 FC Weesp JO13-1 Waterwijk JO13-4
25 sep 12:30 AS'80 JO10-1 Waterwijk JO10-1
25 sep 12:30 Waterwijk O23-1 Purmersteijn O23-1
25 sep 12:30 Waterwijk VR1 Real Sranang sv. VR1
25 sep 13:15 AS'80 JO13-7 Waterwijk JO13-5
25 sep 13:45 Waterwijk MO15-3 SDW MO15-2
25 sep 14:00 FC Weesp JO16-1 Waterwijk JO16-2
25 sep 14:00 TOS-Actief VR2 Waterwijk VR2
25 sep 14:05 Waterwijk MO17-1 AFC IJburg MO17-2
25 sep 14:30 Waterwijk 5 Cobu Boys 10
25 sep 14:30 Waterwijk MO19-2 Buitenboys sc. MO19-1
25 sep 14:45 ADO '20 MO19-2 Waterwijk MO19-1
25 sep 17:00 DVVA csv. 13 Waterwijk 6
25 sep 17:00 Waterwijk JO16-3 Wasmeer JO16-1
26 sep 9:30 Waterwijk JO15-3 (zon) AFC IJburg JO15-4 (zon)
26 sep 9:30 Waterwijk JO14-1 (zon) SDZ JO14-2 (zon)
26 sep 10:30 Muiden sc. 2 (zon) Waterwijk 4 (zon)
26 sep 11:00 Olympia '25 4 (zon) Waterwijk 7 (zon)
26 sep 11:00 Waterwijk JO17-2 (zon) Hoofddorp s.v. JO17-2 (zon)
26 sep 11:00 Waterwijk JO15-1 (zon) Meer De sv. JO15-1 (zon)
26 sep 11:00 AS'80 JO15-5 (zon) Waterwijk JO15-2 (zon)
26 sep 11:30 Waterwijk 2 (zon) Buitenboys sc. 3 (zon)
26 sep 11:30 Waterwijk JO19-1 (zon) DSS JO19-1 (zon)
26 sep 12:00 RKDES JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-3 (zon)
26 sep 12:00 TOS-Actief JO14-1 (zon) Waterwijk JO14-2 (zon)
26 sep 12:00 ASC De Volewijckers O23-1 (zon) Waterwijk O23-1 (zon)
26 sep 12:15 TABA afc JO19-2 (zon) Waterwijk JO19-5 (zon)
26 sep 12:45 Waterwijk 3 (zon) NVC 3 (zon)
26 sep 12:45 Waterwijk 6 (zon) Buitenveldert sc. 8 (zon)
26 sep 14:00 Waterwijk 1 (zon) VVU Ardahanspor 1 (zon)
26 sep 14:00 Buitenboys sc. 10 (zon) Waterwijk 5 (zon)
26 sep 14:00 Waterwijk JO19-4 (zon) Diemen sv. JO19-2 (zon)
26 sep 14:30 Waterwijk 8 (zon) Ouderkerk sv. 8 (zon)
26 sep 14:30 Waterwijk JO17-1 (zon) Diemen sv. JO17-2 (zon)
1 okt 20:00 Kampong VR30+1 Waterwijk VR30+1
2 okt 8:30 BFC JO13-6 Waterwijk JO13-7
2 okt 8:30 Swift JO11-1 Waterwijk JO11-1
2 okt 8:30 AS'80 JO11-3 Waterwijk JO11-3
2 okt 8:30 Muiderberg sc. JO9-2 Waterwijk JO9-8
2 okt 8:30 BFC JO8-7 Waterwijk JO8-5
2 okt 9:00 Waterwijk JO12-1 AFC Quick 1890 JO12-1
2 okt 9:00 Waterwijk JO12-4 SDO JO12-2
2 okt 9:00 Waterwijk JO11-2 AS'80 JO11-2
2 okt 9:00 Waterwijk JO11-4 Huizen JO11-4
2 okt 9:00 Waterwijk JO10-6 FC Weesp JO10-3
2 okt 9:00 Zuidoost United JO10-2 Waterwijk JO10-7
2 okt 9:00 Waterwijk JO10-9 Forza Almere JO10-1
2 okt 9:00 Waterwijk JO9-2 AFC Quick 1890 JO9-1
2 okt 9:00 Waterwijk JO9-4 Almere FC JO9-2
2 okt 9:00 Waterwijk JO9-5 Buitenboys sc. JO9-5
2 okt 9:00 Muiden sc. JO9-1 Waterwijk JO9-6
2 okt 9:00 Waterwijk JO9-7 AS'80 JO9-9
2 okt 9:00 Waterwijk JO8-1 Sporting Martinus JO8-1
2 okt 9:00 Almere FC JO8-1 Waterwijk JO8-4
2 okt 9:25 SDO MO10-1 Waterwijk MO10-1
2 okt 9:30 BVV '31 JO13-1 Waterwijk JO13-6
2 okt 9:30 TABA afc JO10-1 Waterwijk JO10-2
2 okt 10:00 Muiderberg sc. JO12-1 Waterwijk JO12-6
2 okt 10:00 Buitenboys sc. JO10-2 Waterwijk JO10-3
2 okt 10:00 Waterwijk JO10-5 Victoria JO10-5
2 okt 10:00 Waterwijk JO10-8 Almere FC MO10-1
2 okt 10:00 Waterwijk JO8-3 SDO JO8-2
2 okt 10:00 Zuidvogels HSV De JO8-3 Waterwijk JO8-7
2 okt 10:00 Hertha MO19-1 Waterwijk MO19-2
2 okt 10:15 IJsselmeervogels JO13-1 Waterwijk JO13-1
2 okt 10:30 Waterwijk JO13-4 Forza Almere JO13-1
2 okt 10:30 Waterwijk JO12-2 Buitenboys JO12-2JM
2 okt 10:30 AFC IJburg JO12-3 Waterwijk JO12-3
2 okt 10:30 Waterwijk JO11-5 Almere FC JO11-3
2 okt 10:30 Waterwijk JO10-1 Zeeburgia avv JO10-1
2 okt 10:30 Waterwijk JO9-1 Meern De JO9-1
2 okt 10:30 Waterwijk JO8-2 Huizen JO8-1
2 okt 10:30 Waterwijk MO15-2 Gooi 't sc MO15-2
2 okt 10:30 Hertha MO13-1 Waterwijk MO13-1
2 okt 10:45 FC Weesp JO12-3 Waterwijk JO12-5
2 okt 11:00 Waterwijk JO8-6 Forza Almere JO8-2
2 okt 11:00 Sloterdijk avv. MO15-1 Waterwijk MO15-3
2 okt 11:00 Waterwijk MO11-1 AFC IJburg MO11-2
2 okt 11:30 Almere FC JO9-1 Waterwijk JO9-3
2 okt 12:00 AFC IJburg JO13-1 Waterwijk JO13-2
2 okt 12:00 EDO hfc O23-1 Waterwijk O23-1
2 okt 12:30 Waterwijk 2 BFC 2
2 okt 12:30 Buitenboys sc. 4 Waterwijk 3
2 okt 12:30 Waterwijk JO18-1 Hollandia JO18-1
2 okt 12:30 Waterwijk JO17-1 Drachtster Boys JO17-1
2 okt 12:30 Waterwijk JO16-1 WV-HEDW JO16-1
2 okt 12:30 Waterwijk JO15-1 csv Apeldoorn JO15-1
2 okt 13:00 Hoogland JO16-2 Waterwijk JO16-3
2 okt 13:00 IJsselmeervogels JO14-1 Waterwijk JO14-1
2 okt 13:45 Kadoelen sv. VR2 Waterwijk VR1
2 okt 13:55 Waterwijk JO13-5 SDO JO13-3
2 okt 14:00 Almere FC MO15-1 Waterwijk MO15-1
2 okt 14:30 EDO hfc 1 Waterwijk 1
2 okt 14:30 Gooi 't sc 4 Waterwijk 4
2 okt 14:30 Waterwijk 6 Meer De sv. 11
2 okt 14:30 Waterwijk MO19-1 Overbos sv. MO19-1
2 okt 14:30 FC Weesp MO17-1 Waterwijk MO17-1
2 okt 14:30 Waterwijk VR2 Laren 99 sv VR1
2 okt 15:00 Waterwijk JO19-1 PVCV JO19-1
2 okt 16:15 Baarn sv 5 Waterwijk 5
2 okt 17:00 Waterwijk JO17-2 Victoria JO17-2
2 okt 17:00 Waterwijk JO16-2 Spakenburg JO16-1
2 okt 17:00 Waterwijk JO14-2 Ouderkerk sv. JO14-2
3 okt 9:00 AFC JO15-3 (zon) Waterwijk JO15-2 (zon)
3 okt 11:00 Waterwijk JO19-2 (zon) KDO sv JO19-1 (zon)
3 okt 11:00 Waterwijk JO17-2 (zon) RODA '23 Rksv JO17-1 (zon)
3 okt 11:00 Waterwijk JO15-1 (zon) GeuzenMiddenmeer JO15-1 (zon)
3 okt 11:00 Waterwijk JO14-2 (zon) Koninklijke HFC JO14-4 (zon)
3 okt 11:30 WV-HEDW JO17-1 (zon) Waterwijk JO17-1 (zon)
3 okt 12:40 Koninklijke HFC JO14-2 (zon) Waterwijk JO14-1 (zon)
3 okt 12:45 Waterwijk 4 (zon) Laren 99 sv 2 (zon)
3 okt 12:45 Waterwijk 5 (zon) Hooglanderveen 5 (zon)
3 okt 12:45 Waterwijk O23-1 (zon) PVCV O23-2 (zon)
3 okt 14:00 Waterwijk JO19-4 (zon) RODA '23 Rksv JO19-2 (zon)
3 okt 14:00 Ouderkerk sv. JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-5 (zon)
3 okt 14:30 Sloterdijk avv. 1 (zon) Waterwijk 1 (zon)
3 okt 14:30 Kampong 10 (zon) Waterwijk 2 (zon)
3 okt 14:30 Kampong 13 (zon) Waterwijk 3 (zon)
3 okt 14:30 Waterwijk 7 (zon) Waterwijk 8 (zon)
3 okt 14:30 Diemen sv. JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-1 (zon)
3 okt 15:00 ASV Arsenal 10 (zon) Waterwijk 6 (zon)
8 okt 20:00 Waterwijk 45+1 Breukelen FC 45+1
8 okt 20:30 Buitenboys sc. 35+1 Waterwijk 35+1
8 okt 20:30 Victoria 45+1 Waterwijk 45+1
8 okt 20:30 Waterwijk VR30+2 Almere FC VR30+1
8 okt 20:30 Huizen VR30+1 Waterwijk VR30+3
8 okt 21:00 FC Weesp 35+2 Waterwijk 35+1
8 okt 21:00 Waterwijk 45+1 BZC'13 45+1
8 okt 21:00 Waterwijk VR30+3 NVC VR30+1
8 okt 21:30 Waterwijk 35+1 Diemen sv. 35+1
8 okt 21:30 Sporting Almere VR30+1 Waterwijk VR30+2
8 okt 21:30 Zuidvogels HSV De VR30+1 Waterwijk VR30+3
8 okt 22:00 Hertha 45+1 Waterwijk 45+1
8 okt 22:00 Waterwijk VR30+2 Zuidvogels HSV De VR30+2
8 okt 22:00 Waterwijk VR30+3 Eemnes VR30+1
8 okt 22:30 Diemen sv. VR30+1 Waterwijk VR30+2
9 okt 8:30 Zeeburgia avv JO12-1 Waterwijk JO12-1
9 okt 8:30 WV-HEDW JO11-1 Waterwijk JO11-2
9 okt 8:30 AS'80 JO9-1 Waterwijk JO9-1
9 okt 8:30 AS'80 JO9-5 Waterwijk JO9-5
9 okt 8:30 AFC IJburg JO8-1 Waterwijk JO8-2
9 okt 8:45 Buitenboys sc. JO13-4 Waterwijk JO13-4
9 okt 8:45 Buitenboys sc. JO10-3 Waterwijk JO10-3
9 okt 9:00 Waterwijk JO13-6 AS'80 JO13-8
9 okt 9:00 Waterwijk JO12-3 Sporting Almere JO12-2
9 okt 9:00 Waterwijk JO12-6 AS'80 JO12-7
9 okt 9:00 Waterwijk JO11-3 FC Weesp JO11-2
9 okt 9:00 Waterwijk JO10-2 FC Aalsmeer JO10-2
9 okt 9:00 Waterwijk JO10-7 WV-HEDW JO10-4
9 okt 9:00 Waterwijk JO10-9 BFC JO10-5
9 okt 9:00 Waterwijk JO9-3 FC Weesp JO9-1
9 okt 9:00 Waterwijk JO9-4 Buitenboys sc. JO9-3
9 okt 9:00 Waterwijk JO9-6 BFC JO9-6
9 okt 9:00 Waterwijk JO9-8 Buitenboys sc. JO9-6
9 okt 9:00 Pancratius Rksv JO8-1 Waterwijk JO8-1
9 okt 9:00 Zuidvogels HSV De JO8-1 Waterwijk JO8-3
9 okt 9:00 Waterwijk JO8-4 FC Weesp JO8-4
9 okt 9:00 Zuidvogels HSV De JO8-3 Waterwijk JO8-6
9 okt 9:30 Almere FC JO13-2 Waterwijk JO13-5
9 okt 9:30 VVC fc JO11-1 Waterwijk JO11-1
9 okt 9:45 CSW JO17-1 Waterwijk JO17-2
9 okt 10:00 Buitenboys sc. JO10-5 Waterwijk JO10-4
9 okt 10:00 Waterwijk JO10-5 SDO JO10-4
9 okt 10:00 Waterwijk JO10-8 AS'80 JO10-6
9 okt 10:00 VRC JO9-1 Waterwijk JO9-2
9 okt 10:00 Waterwijk MO10-1 AFC MO10-2
9 okt 10:30 Victoria JO16-1 Waterwijk JO16-1
9 okt 10:30 Waterwijk JO14-1 JOGA Fortius asv JO14-1
9 okt 10:30 Waterwijk JO13-1 WV-HEDW JO13-1
9 okt 10:30 Loosdrecht JO12-1 Waterwijk JO12-2
9 okt 10:30 Waterwijk JO11-5 Buitenboys sc. JO11-4
9 okt 10:30 Waterwijk JO10-1 Legmeervogels JO10-1
9 okt 10:30 Waterwijk MO15-1 Ouderkerk sv. MO15-1
9 okt 10:30 Waterwijk MO13-1 Meer De sv. MO13-2
9 okt 10:45 AS'80 JO10-9 Waterwijk JO10-6
9 okt 11:00 TOV JO12-1 Waterwijk JO12-4
9 okt 11:00 Waterwijk JO8-5 Victoria JO8-6
9 okt 11:00 Waterwijk JO8-7 AS'80 JO8-6
9 okt 11:30 Victoria JO11-4 Waterwijk JO11-4
9 okt 11:45 Waterwijk JO13-7 Buitenboys sc. JO13-7
9 okt 12:00 Amstelveen/Heemraad 2 Waterwijk 2
9 okt 12:00 FC Weesp JO9-5 Waterwijk JO9-7
9 okt 12:15 GVVV JO19-1 Waterwijk JO19-1
9 okt 12:15 ARC JO17-1 Waterwijk JO17-1
9 okt 12:15 FC Amsterdam JO15-1 Waterwijk JO15-1
9 okt 12:30 Waterwijk JO13-2 Diemen sv. JO13-1
9 okt 12:30 Waterwijk MO17-1 AS'80 MO17-1
9 okt 12:30 Waterwijk MO15-3 SDZ MO15-2
9 okt 12:30 Waterwijk VR1 Wartburgia asv VR4
9 okt 13:00 Eemnes VR1 Waterwijk VR2
9 okt 13:30 AS'80 JO13-3 Waterwijk JO13-3
9 okt 14:30 Waterwijk 3 CSW 5
9 okt 14:30 Waterwijk 4 Graveland 's 4
9 okt 14:30 Waterwijk 5 AS'80 3
9 okt 14:30 SC Cambuur Leeuwarden JO18-1 Waterwijk JO18-1
9 okt 14:30 Waterwijk MO19-2 Hooglanderveen MO19-1
9 okt 15:00 Waterwijk 1 HBOK 1
9 okt 16:15 Baarn sv JO16-1 Waterwijk JO16-3
9 okt 16:15 Buitenboys sc. MO15-2 Waterwijk MO15-2
9 okt 16:45 Kadoelen sv. MO19-1 Waterwijk MO19-1
9 okt 17:00 Waterwijk JO16-2 NVC JO16-1
9 okt 17:00 Waterwijk JO14-2 Muiden sc. JO14-1
9 okt 17:30 Zuidoost United 3 Waterwijk 6
10 okt 9:30 Waterwijk JO15-3 (zon) Diemen sv. JO15-2 (zon)
10 okt 9:30 Waterwijk JO14-1 (zon) WV-HEDW JO14-2 (zon)
10 okt 11:00 Waterwijk JO19-3 (zon) KSV JO19-1 (zon)
10 okt 11:00 Waterwijk JO15-2 (zon) TABA afc JO15-2 (zon)
10 okt 11:30 Waterwijk JO19-1 (zon) VIOS-W JO19-1 (zon)
10 okt 11:45 BVV '31 3 (zon) Waterwijk 4 (zon)
10 okt 12:00 Meer De sv. JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-2 (zon)
10 okt 12:00 TOS-Actief JO19-1 (zon) Waterwijk JO19-4 (zon)
10 okt 12:15 Diemen sv. JO15-1 (zon) Waterwijk JO15-1 (zon)
10 okt 12:45 Waterwijk 3 (zon) Allen Weerbaar 3 (zon)
10 okt 12:45 Waterwijk 6 (zon) Nautilus afc 3 (zon)
10 okt 12:45 Waterwijk O23-1 (zon) AS'80 O23-1 (zon)
10 okt 13:00 Olympia '25 3 (zon) Waterwijk 5 (zon)
10 okt 13:30 RKAVIC JO17-1 (zon) Waterwijk JO17-2 (zon)
10 okt 14:30 Kismet 1 (zon) Waterwijk 1 (zon)
10 okt 14:30 Waterwijk 7 (zon) Ouderkerk sv. 8 (zon)
10 okt 14:30 Waterwijk 8 (zon) GeuzenMiddenmeer 8 (zon)
10 okt 14:30 Waterwijk JO19-5 (zon) De Wherevogels JO19-1 (zon)
10 okt 14:30 Waterwijk JO17-1 (zon) Hoofddorp s.v. JO17-1 (zon)
10 okt 14:45 AS'80 4 (zon) Waterwijk 2 (zon)
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!